• Turnieje, widowiska, koncerty. Koronacja 2019 za nami!

    Dwudniowe święto historii w Pierwszej Stolicy już za nami!

cenym.jpg    Między 26 a 27 lipca 2014 roku, w ramach akcji promocyjnej „Gniezno za pół ceny”, podczas Koronacji Królewskiej gnieźnianie skorzystać mogli ze specjalnego rabatu 50% od ceny podstawowej w kilkunastu punktach handlowo-usługowo-gastronomicznych na terenie miasta Gniezna, które zadeklarowały chęć udziału w tej akcji promocyjnej.
    Rabaty obejmowały miedzy innymi wybrane menu w restauracjach i barach, noclegi w hotelach, korzystanie z gnieźnieńskiego basenu, zwiedzanie Gniezna z przewodnikiem oraz zabytków w katedrze i Muzeum Początków Państwa Polskiego.
    Z promocji skorzystało wielu Gnieźnian i przybyłych do miasta gości, którzy uczestniczyli w widowisku historycznym na Placu Św. Wojciecha, czy też po prostu wybrali miasto na miejsce letniego wypoczynku. Nasi partnerzy zanotowali duże zainteresowanie swoją ofertą, co mamy nadzieję zaowocuje dobrą reklamą tych podmiotów.
    Wszystkim partnerom serdecznie dziękujemy! Mamy nadzieję, że za rok akcja będzie cieszyła się jeszcze większą popularnością, a do udziału w niej włączy się jeszcze więcej restauracji, kawiarni i hoteli.